TAISYKLĖS

PRIZAI

PAGRINDINIS PRIZAS

Geros emocijos suartina ir palieka neišdildomų atsiminimų. Mes norime, kad pagrindinio prizo laimėtojas su šeima patirtų nuostabių akimirkų kartu ir dovanojame 400 eurų jų šeimos pramogai. Gal tai bus apsilankymas baseine, o gal SPA malonumai su nakvyne visai šeimai? Leidžiame rinktis jums!

SAVAITĖS PRIZAS

Visos šeimos yra skirtingos, kaip ir jų laisvalaikio pomėgiai. Mes norime, kad laimėtas prizas jūsų šeimai paliktų neišdildomų įspūdžių, todėl pramogą išsirinkite patys. Gal tai bus šokinėjimas batutų parke, o gal apsilankymas baseine ar spektaklyje? Jūs rinkitės pramogą visai šeimai, o mes padengsime 100 eurų jos vertės.

PAPILDOMAS PRIZAS

Apsilankymas vandens parke „Vichy“ visai šeimai.

Apie Pažinimo miestą

Pažinimo miestas – tai vieta, kurioje veikia „Axis Industries“ ir AXIOMA grupių įmonės: stato namus ir gamyklas, net elektros pastotes, kuria metalo gaminius ir konstruoja sudėtingus biokuro deginimo įrenginius, skaitiklius, remontuoja fabrikus ir ten veikiančią techniką.

Visą mėnesį Vaikų gynimo dienos proga čia šeimininkavo šių grupių darbuotojai ir jų vaikai. Pažinimo mieste jie su tėvelių darbovietėmis susipažino kitaip: mieste kas savaitę atsirasdavo po iššūkį, kurį įveikdami vaikai geriau suprato, ką jų tėtis ar mama kiekvieną dieną veikia darbe. Keturias savaites vaikai su tėveliais čia kūrė, statė, gamino, konstravo ir vieni kitiems padėdami laimėjo daug prizų.

Labai džiaugiamės, kad mūsų darbuotojų šeimos taip įsitraukė, buvo kūrybingos ir skleidė gerą nuotaiką, tad nuotraukų galerijoje rasite šiek tiek šių įspūdžių.
Už prasmingą laiką su šeima!

LAIMĖTOJAS