TAISYKLĖS

PRIZAI

PAGRINDINIS PRIZAS

Geros emocijos suartina ir palieka neišdildomų atsiminimų. Mes norime, kad pagrindinio prizo laimėtojas su šeima patirtų nuostabių akimirkų kartu ir dovanojame 400 eurų jų šeimos pramogai. Gal tai bus apsilankymas baseine, o gal SPA malonumai su nakvyne visai šeimai? Leidžiame rinktis jums!

SAVAITĖS PRIZAS

Visos šeimos yra skirtingos, kaip ir jų laisvalaikio pomėgiai. Mes norime, kad laimėtas prizas jūsų šeimai paliktų neišdildomų įspūdžių, todėl pramogą išsirinkite patys. Gal tai bus šokinėjimas batutų parke, o gal apsilankymas baseine ar spektaklyje? Jūs rinkitės pramogą visai šeimai, o mes padengsime 100 eurų jos vertės.

PAPILDOMAS PRIZAS

Apsilankymas vandens parke „Vichy“ visai šeimai.

Ar žinojai, kad prie miestų apšvietimo ir elektros perdavimo jų gyventojams prisideda tavo tėveliai, dirbantys „Axis Power“? Jie puikiai išmano elektros schemas, miestų inžineriją ir, kruopščiai viską apgalvodami, suprojektuoja bei pastato elektros skirstyklas, pastotes ir elektros linijas. „Axis Power“ inžinieriai ir inžinierės kuria geresnę aplinką mums visiems, juk daug patogiau ir saugiau važiuoti apšviestomis gatvėmis ir namuose nuolat turėti elektrą!
Kai lauke atšąla ir mūsų kiemus nukloja baltas sniego kilimas, o tu po sniego mūšio įraudusiais skruostais ir sužvarbusiais delnais grįžti namo, jie yra jaukūs ir šilti, ar ne? Ar susimąstei, iš kur šiluma ateina į mūsų namus? Didžioji dalis šilumos Lietuvoje yra pagaminta „Axis Technologies“ suprojektuotose ir pastatytose šilumos katilinėse. Jei tavo tėtis ar mama čia dirba, jie puikiai žino, kaip energiją paversti šiluma. Paklausk jų, ką reiškia megavatas. Šilumai gaminti „Axis Technologies“ specialistų pastatytos katilinės daugiausiai naudoja biokurą, kuris degdamas mažiausiai kenkia aplinkai. Biokiuras – tai medžio skiedros, šiaudai ar pjuvenos, be paliovos mūsų miškuose atsinaujinantys ištekliai. Naudodami juos šildymui, esame draugiškesni aplinkai. Ar žinojai, kad nupuoštas Kalėdų eglutes galime panaudoti šilumai gaminti?
„Suskaičiuoti vandenį“, skamba taip, lyg norėtum „pagauti vėją“, ar ne? Bet tai įmanoma! Žinoti, kiek vandens per dieną, per savaitę ar per mėnesį sunaudojo tavo šeima ar visi name gyvenantys kaimynai yra visai paprasta, jei turi vandens skaitiklį AXIOMA. Tokius skaitiklius gamina „Axioma Metering“. Čia dirbantys tavo mama ar tėtis žino, kaip tiksliausiai išmatuoti mūsų miestuose ir namuose sunaudojamo vandens kiekį, todėl kuria ir gamina pačius moderniausius skaitiklius. Kai žinome, kiek vandens sunaudojame, mažiau jo iššvaistome, elgiamės atsakingai. Taip saugome aplinką, jos vandens išteklius!
Daugiabučiai pastatai, biurų dangoraižiai, ligoninės ir net būsimas stadionas – visa tai tavo tėčio ar mamos, „Veikmės statybos“ darbuotojų, darbo rezultatai. Patyrusi ir kūrybinga statybos specialistų komanda, panaudodama mūrą, gelžbetonį, stiklo konstrukcijas ir sudėtingiausius inžinerinius sprendimus, su meile puošia mūsų Lietuvą gražiausiais ir patogiausiais pastatais. O kaip mamai ar tėčiui sekasi statyti smėlio pilis? Išbandyki jų meistriškumą per ateinančias vasaros atostogas!
Pabandyk įsivaizduoti laivą, gabenantį krovinius, tokius didelius, lyg namas. Tokius gigantiškus gaminius iš metalo gamina „Remeksi Keskus“ fabrikas. Ten dirbantys žmonės gerai pažįsta visas metalo savybes, žino, kaip jį lenkti, virinti ir kitaip apdirbt, kad pagamintų didelius ir tvirtus metalo gaminius, reikalingus kroviniams vežti, konstrukcijoms laikyti. Neabejoju, kad be vargo ir su didele meile pagamintų sūpynes tavo darželiui ar skersinį tavo mokyklos sporto salei! „Remeksi“ metalo gamykla yra tarptautinė – dalis jos yra Lietuvoje, Kazlų rūdos miestelyje, o kita dalis – Estijoje, Kohtla Jarvėje, prie Baltijos jūros. Gali įsivaizduoti – ten taip pat yra gražus ir smėlėtas paplūdimys! Ar jau turi planų šiai vasarai?
Ar kada nors buvai dideliame fabrike, kuriame mala ir maišo miltus bandelėms kepti? O gal teko matyti gamyklą, kurioje gaminamas benzinas? Kaip veikia tokios gamyklos tau gali papasakoti tavo mama ar tėtis, kurie dirba „Axioma Servisas“ įmonėje. Jie kasdien rūpinasi, kad didelių fabrikų ir gamyklų įrenginiai ir mašinos veiktų sklandžiai ir be gedimų, o jei sugenda, moka juos greitai ir profesionaliai suremontuoti. „Axioma Servisas“ specialistų, skubančių į pagalbą, gali sutikti ir savo mieste, jei gyveni Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Mažeikiuose. Jei tau patinka įvairūs mechanizmai, mėgsti patyrinėti elektros lizdą namuose, o žodis „inžinierius“ tau skamba paslaptingai ir galingai, tikiu, kad užaugęs juo tapsi bei prisijungsi prie šaunios „Axioma Servisas“ komandos!