TAISYKLĖS

PRIZAI

PAGRINDINIS PRIZAS

Geros emocijos suartina ir palieka neišdildomų atsiminimų. Mes norime, kad pagrindinio prizo laimėtojas su šeima patirtų nuostabių akimirkų kartu ir dovanojame 400 eurų jų šeimos pramogai. Gal tai bus apsilankymas baseine, o gal SPA malonumai su nakvyne visai šeimai? Leidžiame rinktis jums!

SAVAITĖS PRIZAS

Visos šeimos yra skirtingos, kaip ir jų laisvalaikio pomėgiai. Mes norime, kad laimėtas prizas jūsų šeimai paliktų neišdildomų įspūdžių, todėl pramogą išsirinkite patys. Gal tai bus šokinėjimas batutų parke, o gal apsilankymas baseine ar spektaklyje? Jūs rinkitės pramogą visai šeimai, o mes padengsime 100 eurų jos vertės.

PAPILDOMAS PRIZAS

Apsilankymas vandens parke „Vichy“ visai šeimai.

1. GAMYBOS
IŠŠŪKIS

Pirmiausia vaikams teko įveikti gamybos iššūkį, nes ji mūsų darbe yra labai svarbi. Kiekvieną dieną gaminame sudėtingus inžinerinius produktus ir pastebime, kad pats procesas mums toks pat smagus ir įdomus kaip rezultatas. Norėdami, kad ir vaikai pajaustų gamybos proceso žavesį, siūlėme pagaminti skanėstą, kuriuo vaikas didžiuotųsi, nepamiršdamas jo papuošti tėčio ar mamos darbovietės ženklu.

2. PAGALBOS
IŠŠŪKIS

Per antrosios savaitės iššūkį vaikai atvyko į savo tėvelių darbo vietas (kai kuriems tai buvo pirma proga pamatyti, kur tėveliai dirba visą dieną!). Viena iš mūsų įmonių kasdien ir visą parą teikia pagalbą ir visada yra pasiruošusi suremontuoti ir atnaujinti įrengimus, gamybos linijas ar kitą sudėtingą techniką, tad antruoju iššūkiu vaikus kvietėme padėti mums rasti biure dingusius automobilio raktelius.

3. STATYBOS
IŠŠŪKIS

Statyba = kūryba. Statome ir kuriame kiekvieną dieną, tačiau norint išsiskirti neužtenka tik žinių, turime nuolatos pasitelkti vaizduotę. Tad trečiosios savaitės užduotis buvo pastatyti kuo įspūdingesnį statinį, papuošiant jį mamos ar tėčio darbovietės ženklu.

4. INŽINERIJOS
IŠŠŪKIS

Esame inžinerinės įmonės, mylime inžineriją ir nuolatos sekame šios srities naujoves. O mūsų naujausias pirkinys yra robotas! Kiekvienas robotą įsivaizduojame skirtingai, todėl buvo labai smalsu, kaip su mumis dirbantį robotą įsivaizduoja mūsų vaikai. Paprašėme jų nupiešti arba sukonstruoti Pažinimo miesto robotą.