TAISYKLĖS

PRIZAI

PAGRINDINIS PRIZAS

Geros emocijos suartina ir palieka neišdildomų atsiminimų. Mes norime, kad pagrindinio prizo laimėtojas su šeima patirtų nuostabių akimirkų kartu ir dovanojame 400 eurų jų šeimos pramogai. Gal tai bus apsilankymas baseine, o gal SPA malonumai su nakvyne visai šeimai? Leidžiame rinktis jums!

SAVAITĖS PRIZAS

Visos šeimos yra skirtingos, kaip ir jų laisvalaikio pomėgiai. Mes norime, kad laimėtas prizas jūsų šeimai paliktų neišdildomų įspūdžių, todėl pramogą išsirinkite patys. Gal tai bus šokinėjimas batutų parke, o gal apsilankymas baseine ar spektaklyje? Jūs rinkitės pramogą visai šeimai, o mes padengsime 100 eurų jos vertės.

PAPILDOMAS PRIZAS

Apsilankymas vandens parke „Vichy“ visai šeimai.

PAGALBOS IŠŠŪKIS

Per antrosios savaitės iššūkį vaikai atvyko į savo tėvelių darbo vietas (kai kuriems tai buvo pirma proga pamatyti, kur tėveliai dirba visą dieną!). Viena iš mūsų įmonių kasdien ir visą parą teikia pagalbą ir visada yra pasiruošusi suremontuoti ir atnaujinti įrengimus, gamybos linijas ar kitą sudėtingą techniką, tad antruoju iššūkiu vaikus kvietėme padėti mums rasti biure dingusius automobilio raktelius.

Organizatoriai be išankstinio įspėjimo pasilieka sau teisę pašalinti nuotraukas, kurios neatitinka temos, yra neetiškos ar nekorektiškos.