TAISYKLĖS

PRIZAI

PAGRINDINIS PRIZAS

Geros emocijos suartina ir palieka neišdildomų atsiminimų. Mes norime, kad pagrindinio prizo laimėtojas su šeima patirtų nuostabių akimirkų kartu ir dovanojame 400 eurų jų šeimos pramogai. Gal tai bus apsilankymas baseine, o gal SPA malonumai su nakvyne visai šeimai? Leidžiame rinktis jums!

SAVAITĖS PRIZAS

Visos šeimos yra skirtingos, kaip ir jų laisvalaikio pomėgiai. Mes norime, kad laimėtas prizas jūsų šeimai paliktų neišdildomų įspūdžių, todėl pramogą išsirinkite patys. Gal tai bus šokinėjimas batutų parke, o gal apsilankymas baseine ar spektaklyje? Jūs rinkitės pramogą visai šeimai, o mes padengsime 100 eurų jos vertės.

PAPILDOMAS PRIZAS

Apsilankymas vandens parke „Vichy“ visai šeimai.

INŽINERIJOS
IŠŠŪKIS

Esame inžinerinės įmonės, mylime inžineriją ir nuolatos sekame šios srities naujoves. O mūsų naujausias pirkinys yra robotas! Kiekvienas robotą įsivaizduojame skirtingai, todėl buvo labai smalsu, kaip su mumis dirbantį robotą įsivaizduoja mūsų vaikai. Paprašėme jų nupiešti arba sukonstruoti Pažinimo miesto robotą.

Organizatoriai be išankstinio įspėjimo pasilieka sau teisę pašalinti nuotraukas, kurios neatitinka temos, yra neetiškos ar nekorektiškos.